Petr Šuchma
ředitel obchodní kanceláře
+420 608 885 785
+420 577 320 767

Nacházíte se zde:

Můj život

0013

 

 

 

Domluvit schůzku

 

Životní pojištění - Můj život

Myslete nejenom na život svůj, ale také zbývajících členů vaší rodiny. Zvolte si variabilní životní pojištění Můj život, které vám v oblasti Valašska a Klobucka může zajistit Petr Šuchma a jeho tým. Pojištění se širokým rozsahem, jehož výsledkem je pouze jediná smlouva a jediná platba za několik členů domácnosti.

Životní pojištění Můj život pokrývá hned tři zásadní oblasti vašeho života.

• Úraz
• Boj s nemocí
• Stáří

Novinka:

Životní pojištění Můj život pro děti

Pojištění pro zodpovědné rodiče poskládané přesně podle vás.

Pojištění proti úrazu

Dopřejte si kvalitní lékařské péče a pobírejte peníze za každý den rekonvalescence. Získejte finance na mnohem kvalitnější rehabilitaci a to vše i pro vaše děti. Výjimkou nejsou jak důležité léčebné pomůcky, tak nutné úpravy vnitřního obydlí.

Bojujte s různými nemocemi

Získat můžete mnohem kvalitnější léčbu, včetně profesionální a podrobné kontroly zdravotního stavu. O finance nebudete mít nouzi ani v momentě vzniklé invalidity, případně se oprostíte od nejrůznějších dluhů v okamžiku nečekaného úmrtí.
Životní pojištění Můj život vám zpříjemní i pobyt v lázních nebo rehabilitačním zařízení.

Připravte se na stáří

V neposlední řadě myslete také na své stáří, kdy si prostřednictvím tohoto životního pojištění uchováte svůj životní standard a domůžete se praktického zhodnocování peněžních prostředků. Peníze si můžete kdykoliv vybrat nebo naopak vložit.
Zhodnocení je docíleno za pomoci aktivně spravovaných fondů společnosti Česká pojišťovna Invest. Investování, které pomýšlí i na inflaci.

Poskládejte si životní pojištění na míru

Uchopte svůj život pevně do rukou a čerpejte řadu přínosných výhod, jež vám přináší životní pojištění Můj život. Získejte finanční bonus, uplatněte daňový odpočet nebo obdržte bonusy za věrnost.

Domluvit schůzku

Další informace

  • Facebook:

Copyright © 2014 Pojištění-Šuchma.cz. Všechna práva vyhrazena. I Mapa stránek

Vytvořila Internetová agentura Webtom.cz