Petr Šuchma
ředitel obchodní kanceláře
+420 608 885 785
+420 577 320 767

Nacházíte se zde:

Životní pojištění

0013

 

 

 

Domluvit schůzku

 

Životní pojištění

Chraňte své životy před neočekávanými situacemi, jež vás mohou postihnout. Využijte bohaté produktové nabídky, kterou vám přináší Petr Šuchma a jeho tým, odborníci na pojištění všeho druhu. Právě ve spolupráci s opravdovými odborníky a s využitím produktů České pojišťovny můžete zvolit adekvátní finanční ochranu života dle vlastních potřeb.

Pojištění v oblasti Valašsko a Klobucko, které může nabývat mnoha podob, v závislosti na vašem věku, životních potřebách, apod. Základem předkládaného pojištění jsou bezpochyby tyto produkty.

  • Životní pojištění Multirisk 2014
  • Životní pojištění Manažer 2014
  • Důchodové pojištění 2014

Pojištění na celý život

Životní pojištění pro naše Valašsko v podobě výše uvedených produktů je především moderní a novodobou variantou, jak se ochránit v období, kdy vás postihne jakékoliv onemocnění a vy vyžadujete finančně náročnou hospitalizaci.

Pojištění, které vám zajistí odborníci z kanceláře Petra Šuchmy, samozřejmě pokrývá situace týkající se úmrtí člověka a v některých případech i odpovídající stupeň invalidity. Uzavřete-li výhodné životní pojištění, máte jistotu garance vkládaných finančních prostředků a daný produkt vám bude nastaven k obrazu svému, díky čemuž půjdou realizovat i mimořádné výběry či naopak vklady.

Multifunkční životní pojištění

Poměrně oblíbeným produktem je výše uvedené životní pojištění Multirisk, díky němuž může být pojištěna celá vaše rodina. Pojištění vám zajistí také velice bohaté krytí, jež zahrnuje například tyto sféry.

  • Zranění a nemoc
  • Dlouhodobá pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání
  • Finanční zajištění nejrůznějších úvěrů

Flexibilita pojištění se projeví v rozsahu krytí, frekvenci plateb nebo možnosti upravovat seznam pojištěných osob a doplňkových služeb.

Životní pojištění mnoha podob

Petr Šuchma a jeho tým pokrývají nejenom celý region Valašsko, ale především zajistí životní pojištění komukoliv. Produkty České pojišťovny mohou být napasovány na jakékoliv typy osob. Uspokojeni tak mohou být:

  • Staří lidé, pro které je uzpůsobeno životní pojištění Patriot
  • Zaměstnanci, jimž je přizpůsobeno životní pojištění Manažer nebo životní pojištění Partner

Sjednáte-li si schůzku se správnými specialisty, kteří vám pomůžou zvolit vhodné pojištění na míru, získáte především řadu výhod, mezi něž patří daňové úlevy, ale také možnost praktické investice, při níž si zajistíte pojištění, které vás ochrání v případě nemoci či úmrtí, ale také můžete získat výnosy ze spořených financí.

Z tohoto předpokladu vyplývá, že Petr Šuchma jeho tým vám mohou nabídnout jak životní pojištění rizikové, tak kapitálové, smíšené, investiční nebo důchodové.

Chraňte sami sebe a své blízké

Pojištění by mělo být nedílnou součástí každého z nás, ať už má jakoukoliv podobu a rozsah. Jde o prostředek, který chrání nejenom vás samotné, pakliže to například rizikové povolání vyžaduje, ale i vaše blízké. Právě ti se v případě vašeho zranění, pracovní neschopnosti ba dokonce úmrtí, domohou adekvátní finanční náhrady, která může pokrývat například hypotéky, úvěry či leasingy.

Životní pojištění je pojistkou proti úrazu, které vám v kanceláři Petra Šuchmy bude sestavena přímo na míru. Neváhejte a sjednejte si zcela nezávaznou schůzku, jejíž výsledek pro vás může být přínosný.

Životní pojištění, které vás ochrání a zároveň přinese určité zisky.

Domluvit schůzku

Další informace

  • Facebook:
Více z této kategorie: Penzijní spoření »

Copyright © 2014 Pojištění-Šuchma.cz. Všechna práva vyhrazena. I Mapa stránek

Vytvořila Internetová agentura Webtom.cz